Choco Drip Cake
Heel Holland bakt een eigen Drip Cake! Deze cake versiert ieder zo mooi en vol mogelijk, een heerlijke beleving. Je besmeert met botercreme en zorgt dat de chocolade & chocoladefondant ervan afdruipt! Na de workshop ga je met je eigen Dripcake naar huis!
Je begint deze Experience bij onze grote vriendin en tevens verzamelpunt: Zoete lieve Gerritje. Vanaf hier lopen we naar de workshop ruimte waarbij we ondertussen over the top over de stad 's-Hertogenbosch. De wandeling zelf duurt eigenlijk maar een kwartier, maar door onze gekkigheid zijn we ruim een half uur onderweg.
Tijdens de workshop leer je om je eigen botercreme te maken, waar je vervolgens je taart mee gaat bekleden. Ook doe je een DIY (Drip It Yourself, i.p.v Do it Yourself), lekker de taart onderdompelen met chocolade fondant. Uit eindelijk maak je ook een 'Rocky Road' om op je taart te kunnen zetten. (Zie foto's voor voorbeelden)
Optioneel zijn drankjes uit de Coolekast ter plekke erbij te bestellen.
De workshop Chocolate drip cake kun je boeken voor groepen vanaf 8 personen.
Duur: 2,5 uur
Maar wie is nu de meester-loca? We kunnen deze workshop ook in de stijl van Heel Choco Loca bakt doen! Nieuwsgierig? Klik hier!
Voor meer informatie, kun je contact met ons opnemen:
Mail: info@chocoloca.nl of als je het in het winkelwagentje gooit is het nog beter. Dan wordt er gelijk een optie op jouw uitje gezet. Hierbij is er de mogenlijkheid om 1 week voor het uitje op rekening te betalen. Je kunt ook kiezen om het totale bedrag contant te betalen aan het einde van de workshop.
Deze workshop is vanaf 8 personen te boeken wanneer jij wil. Ben je met minder? Kijk ook eens bij inloopworkshop!