Stoute Bossche Bollen maken met LOL
OverzichtOntdek de ware aard van dit heerlijke, met slagroom gevulde bolletje... Dit uitje is te boeken vanaf €38,- p.p inclusief: BTW, onbeperkt liefdesthee, 1 Bossche borrel bij aankomst en 2 drankjes naar keuze.
Onder leiding van een entertainer duik je in een smakelijk avontuur bij het kleurrijke Choco Loca. Je wordt verwelkomd met een Bossche Borrel, waarna het feest losbarst: chocoladefondant maken in de ChocoDipDance, meedoen aan de SlagroomBattle en je eigen unieke Bossche Bol versieren.
Daarna... proosten en smullen! Eet 'm op z’n Bosschs: met de hand, als een appel. Deze goedgevulde knoepert zit bomvol slagroom – lunchen is niet meer nodig! Er staan ook snacks als noten, chocola en fruit klaar.
Voor iedereen een bol: van vegan tot glutenvrij, suikervrij of met gezonde soya kwark en fruit. Iedereen kan meedoen!
🫖 Duur: 1,5 / 2,5 | Prijs: €38 / €48 p.p
Bij het bakken van de soes maak je 9 soezen, ben je met meer? Dan wordt de rest aangevuld met voorgebakken soezen.
Er bestaat de mogelijkheid om 1 Bossche Bol voor het thuisfront te maken, wij rekenen hier € 3,50 per bol extra voor.
De mogelijkheid is er om op rekening te betalen. Vul de kalender hieronder in. Je kunt ook het totale bedrag contant betalen aan het einde van de workshop.
Deze workshop is vanaf 8 personen te boeken wanneer jij wil. Ben je met minder? Kijk ook eens bij uitjes vanaf 2 personen!
Op zoek naar meer stoute workshops? Kijk ook eens op Bossche Lol .
Wij bieden op vertoning van een schoolpas een studentenkorting aan van 10%. Stuur ons wanneer je student bent dus ook altijd even een mail, dan zetten wij deze in het systeem!
Boeken kan via onderstaande kalender, vergeet hierbij niet de categorie aan te passen naar "Vrijgezellenfeesten"
[afspraken-online]