Cupcakes versieren
Je versiert tijdens dit uitje jouw favoriete cup cakes! Je gebruikt hiervoor fondant en marsepein in allerlei vrolijke kleurtjes. Ook leer je roosjes te maken en hebben we allerlei andere versiersels voor een mooi effect.
Bij deze workshop ga je vier cupcakes versieren. Na afloop neem je er drie mee naar huis (ééntje is er om ter plaatse te nuttigen). Je zet de (romantische of ondeugende, je kunt zelf kiezen wat je wil ) cupcakes bij elkaar op een etagère en maken er een gezellige nazit van in de vorm van een ondeugende quiz of een Bossche quiz, naar keuze.
Je leert:
- Op humoristische wijze ondeugende of romantische vormpjes te maken.
- Fondant en marsepein te bewerken.
- Over de geschiedenis van de roos.
De workshop is inclusief onbeperkt liefdesthee en een Bossche Borrel!
Optioneel zijn drankjes uit de Coolekast ter plekke erbij te bestellen.
Deze workshop is vanaf 8 personen te boeken wanneer jij wil. Ben je met minder? Kijk ook eens bij inloopworkshop!
Tijdsduur: 2,5 uur
De mogelijkheid is er om op rekening te betalen. Je kunt ook het totale bedrag contant betalen aan het einde van de workshop. Voor meer informatie, kun je contact met ons opnemen:
Mail: info@chocoloca.nl of als je het in het winkelwagentje gooit is het nog beter. Dan wordt er gelijk een optie op jouw uitje gezet. Hierbij is er de mogenlijkheid om 1 week voor het uitje op rekening te betalen. Je kunt ook kiezen om het totale bedrag contant betalen aan het einde van de workshop.