Cupcakes versieren

Vorige Uitje 17 van 21 Volgende
€ 42,50 (inclusief btw)

Je versiert tijdens dit uitje jouw favoriete cup cakes! Je gebruikt hiervoor fondant en marsepein in allerlei vrolijke kleurtjes. Ook leer je roosjes te maken en hebben we allerlei andere versiersels voor een mooi effect.

Bij deze workshop ga je vier cupcakes versieren. Na afloop neem je er drie mee naar huis (ééntje is er om ter plaatse te nuttigen). Je zet de (romantische of ondeugende, je kunt zelf kiezen wat je wil ) cupcakes bij elkaar op een etagère en maken er een gezellige nazit van in de vorm van een ondeugende quiz of een Bossche quiz, naar keuze.

Je leert:
-   Op humoristische wijze ondeugende of romantische vormpjes te maken.
-    Fondant en marsepein te bewerken.
-    Over de geschiedenis van de roos. 
 

Bij elke workshop krijg je een pot liefdesthee en een borrel. De overige drankjes zijn inclusief.

 

   Vriendinnen uitje   Vrijgezellen uitje


Tijdsduur: 2,5 uur

Deze workshop is vanaf 8 personen te boeken wanneer jij wilBen je met minder? Kijk ook eens bij inloopworkshop

het is mogelijk via IDEAL te betalen. Je kunt ook het totale bedrag contant betalen aan het einde van de workshop. Voor meer informatie, kun je contact met ons opnemen:                

Bedrijfsuitje

Heb je een vraag? stuur een mailtje naar: info@chocoloca.nl of als je het in het winkelwagentje gooit is het nog beter! Dan wordt er gelijk een optie op jouw uitje gezet.

Youtube

Kijk gerust eens op ons youtube kanaal voor te gekke video's over onze choco workshops!!  -xxx-

Instagram

Onze Instagram 

Profielfoto wijzigen

Choco Loca

 Ludieke uitjes in
Den Bosch.

We love
Chocolate party's

 

Reviews van de leukste groepen!

Wij zouden het leuk vinden als jullie een review achter laten! 

Hartelijk dank!

  

 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Graag zien wij ook een leuke review op Tripadvisor!

© 2011 - 2023 CHOCO LOCA | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel