Kinderfeestjes
Je wordt ontvangen door een van onze entertainers met het lied van onze Zoete Lieve Gerritje en je wandelt samen door de stad met Té Gekke Choco opdrachten.
Bij de Choco Loca Kidsparty's verdwijnt er af en toe iets lekkers in je mond! Het mag hier, want het is tenslotte feest. De kinderen krijgen ook alle aandacht en we maken het feestelijk samen!
Je krijgt onbeperkt limonade (ouder/begeleiders gratis liefdesthee) en wat lekkers! Je begint met keihard zingen voor de jarige. Is er nog tijd over dan kun je dansen of cadeautjes uitpakken, als dat nog niet gebeurd is.
We vinden het gezellig om jullie op te halen en samen naar Choco Loca te wandelen. Dit kan bijvoorbeeld vanaf de Sint Jan's Parkeergarage. Let wel op, de parkeergarage heeft meerdere uitgangen. Een Guapa zal zwaaiend te staan wachten bij de uitgang richting de Casino tuin. Je zult dan een prachtig bruggetje over lopen.
Deze kidsparty's kunnen alleen op woensdag bij Choco Loca. Met minimaal 8 kids!
Klik hieronder op 1 van de feestjes voor meer informatie:
- Choco Belly Dance Party & klein Fonduetje
Lekker dansen met je buik! Schud die heupjes maar los en leer allerlei leuke Bellydance moves! Daarna nog smikkelen van een klein Choco Fonduetje met fruit.
De Kidsparty's worden gegeven vanaf minimaal 8 kinderen. We zijn altijd…€ 26,00 - Choco Kids Party, Bonbons en verpakking maken
Maak jullie eigen BonBons! We hebben allemaal verschillende leuke vormpjes om melk en pure (of een mix) chocolade in te gieten. Je mag ze ook nog versieren met lekkers! Smikkelen maarrr... Als de BonBons uitharden versieren jullie…
€ 26,00 - Cupcakes versieren!
Maak jouw cupcakes de allermooiste én lekkerste! Je mag er één terplekke opeten en twee mee naar huis nemen.
De Kidsparty's worden gegeven vanaf minimaal 8 kinderen. We zijn altijd twee uur samen bezig met één van deze leuke…€ 26,00 - Choco schat speurtocht
Speuren door de stad Den Bosch terwijl je samen opzoek gaat naar de schat terwijl je gekke opdrachtjes doet onder begeleiding van Koekwaus! Ontrafel de woorden en vindt de weg naar de Chocolade onderwereld.
Hier wordt je wel voor…€ 26,00 - Bossche Bol Lol
Bossche Bollen zijn typisch voor Den Bosch. Jullie mogen jullie eigen heerlijke bolletje zelf gaan vullen met zelfgeklopte slagroom, in de zelfgemaakte chocoladefondant dompelen en mooi versieren! Jummmy!
De Kidsparty's worden…€ 26,00
Youtube
Kijk gerust eens op ons youtube kanaal voor te gekke video's over onze choco workshops!! -xxx-
Reviews van de leukste groepen!
Wij zouden het leuk vinden als jullie een review achter laten!